Pomysł na prezent dla przyszłej babci

Spread the love

Moja mama pierwszy raz zostanie babcią. Zwariowała na punkcie naszego synka. Zastanawiałam się, jaki prezent na Święta sprawi jej największą radość. Nie chciałam kupić kubka z napisem „Najlepsza babcia”, lub zupełnie odejść od tematyki ciążowej, która moją mamę aktualnie interesuje najbardziej. Myślałam, myślałam i wymyśliłam 🙂

Zeskanowałam zdjęcia USG Wojtka od momentu, kiedy miał 3 mm. Wywołałam je w nieco większym niż standardowy formacie. Do tego kupiłam album, w którym zdjęcia się wkleja, nie wkłada w folię. Coś w ten deseń, tylko wyjęłam zdjęcie reklamowe i włożyłam tam kartkę z wydrukowanym niebieskim znakiem zapytania:

kjgimagesW środku powklejałam foty, dokładnie 6, w kolejności chronologicznej, począwszy od pierwszej wizyty. Pod każdą fotką dałam opis, który to był tydzień, co mniej więcej działo się na wizycie, co robił młody, np.: „16 tydzień ciąży. Ciąg dalszy popisów. Podczas badania pokazał, że potrafi kopać, machać rękami i łapać pępowinę. Grzecznie pozował do zdjęć, pokazując wszystko, łącznie z tym, że jest chłopcem :)”

Album ma łącznie 22 strony. Resztę zostawiliśmy z dopiskiem:

„Kochanej Mamie, być mogła zawsze wrócić wspomnieniami do samego początku, kiedy nasz synek pojawił się w naszej rodzinie i być mogła uzupełniać ten album o własne wspomnienia z pierwszym wnuczkiem”.

Całość wyszła super. Utworzyła się z tego piękna historia, której dalszy ciąg będzie się systematycznie dopisywał, począwszy od narodzin pierworodnego. Sądzę, że przyszła babcia ucieszy się z takie prezentu sto razy bardziej niż z czerwonego szlafroka lub ciepłych skarpetek 😉

Wesołych Świąt! 🙂

,
13 comments to “Pomysł na prezent dla przyszłej babci”
  1. U nas dziadkowie przy młodszym synku dostali pudełko a w nim kolejne pudełko a w nim kolejne pudelko… A w końcu owinięte w kilka warstw papieru zdjęcie z ust. W ten sposób się dowiedzieli że znowu zostaną dziadkami 🙂

    Wesołych świąt!!!

  2. Super pomysł! Wzruszenie gwarantowane.
    W zeszłym roku mieliśmy prezent – niespodzianke dla dziadkow, bo właśnie w wigilię oznajmilismy ze będą mieć kolejnego wnuka.

  3. Piękny, oryginalny prezent! Twoja mama będzie zachwycona. Potwierdza się, że wszystkie Wojtki to super chłopaki :). Spokojnych i radosnych świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


CAPTCHA Image
Reload Image